Monumental Art

10-09-2010

KONKURS: Upoluj torbę FutureBag! Poznaj szczegóły>>


Festiwal Monumental Art jest imprezą cykliczną organizowaną do roku 2016. Jest jednym z wydarzeń towarzyszących kandydaturze Gdańska i Metropolii do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. Poza wymiarem międzynarodowym jest również inicjatywą lokalną mającą na celu ożywienie przestrzeni blokowiska oraz umożliwienie mieszkańcom codziennego obcowania ze sztuką. Co roku będą powstawać przynajmniej 4 obrazy ścienne w wybranej tematyce, które stworzą unikatową kolekcję łącząca murale z graffiti. Celem Festiwalu jest stworzenie w perspektywie zintegrowanej galerii malarstwa monumentalnego oraz budowanie największej w Europie kolekcji prac malarstwa wielkoformatowego uznanych artystów ze świata. Kuratorem przedsięwzięcia jest gdański malarz i animator kultury Piotr Szwabe vel Pisz.

Loading...
 

(jeśli po kliknięciu na niebieski znacznik wyświetli się za mały dymek ze zdjęciami, to kliknij na znacznik drugi raz, nawet Google nie jest doskonałe:)

Jeżeli ktoś zauważył jakiś błąd, brak to niech da znać, tylko nie sugerujcie się mapką na monumentalart.eu bo jest ona monumentalnie błędna… poza tym sami organizatorzy nie są zbytnio zainteresowani jej poprawą, a jak przesłałem organizatorowi moją mapę z błędami i z pytaniem czy jest ok to napisał „ok:) dzięki, pozdrawiam”… Więc liczę na was!:)

GALERIA:

Podziel się:

    Tagi:

    Skomentuj!
    Menu Title